Пропонуємо інноваційний метод відновлення міжхребцевих дисків та безопераційного лікування міжхребцевих гриж попереково-крижового і шийного відділів хребта за допомогою системи DRX9500 ™, спільно розробленої з вченими NASA. Цей метод передбачає локальне розтягнення двох зв'язаних хребців, створення простору, в який надходить рідина, що живить диск дифузно. Таким чином, диск відновлює свої параметри, а міжхребцева грижа втягується назад у диск, припиняючи тиск на нервові корінці і знищуючи біль.

Переваги методики DRX™:

 1. У більшості випадків метод дозволяє уникнути хірургічних втручань, як альтернативу нейрохірургічним операціям, при відсутності екстрених показань.
 2. Метод забезпечує чіткий локалізований вплив на уражений хребетно-руховий сегмент, дозволяючи успішно усунути грижі міжхребцевих дисків різних розмірів (від 5 мм до 19 мм). Система контролює параметри та здійснює вплив 30 разів на секунду для найвищої точності лікування.
 3. Метод дозволяє відновити диск після нейрохірургічної операції, за умови збереження диска та відсутності металоконструкцій на оперованому сегменті. Наявність металоконструкцій на сусідніх сегментах не є протипоказанням.
 4. Використання системи DRX™ не призводить до ускладнень у пацієнтів.
 5. Процедура безболісна.
 6. Метод має позитивні побічні ефекти, такі як підвищення потенції, настання вагітності після тривалої відсутності, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, зникнення головних болів, покращення артеріального тиску, покращення зору та інші.
 7. Метод може бути використаний для всіх вікових груп пацієнтів.
 8. Відновлювальна терапія проводиться паралельно з основним курсом процедур, і після завершення курсу пацієнту не потрібен постільний режим, прийом знеболюючих засобів або носіння корсета.
 9. Після процедури не залишаються сліди на шкірі.
 10. Мінімальний ризик виникнення рецидивів за умови відсутності зовнішніх травмуючих агентів.
 11. Методика дозволяє не тільки відновлювати міжхребцеві диски і усувати міжхребцеві грижі, а також здійснювати профілактику захворювань хребта. Вона широко використовується при реабілітації, рецидивах після хірургічного втручання та в санаторно-курортній практиці.
 12. Немає аналогів системі DRX.

Цей метод лікування дисків хребта також успішно застосовується в профілактичних заходах для відновлення здоров'я спортсменів, офісних працівників, людей із зайвою вагою тіла, пенсіонерів та жінок після пологів.

Система DRX ефективно впливає на ряд проблем, таких як протрузії та грижі міжхребцевих дисків, остеохондроз та його ускладнення, суглобові захворювання, відновлення після травм хребта, обмеження об’єму рухів у суглобах, хронічнийголовний біль, болі в грудях, попереку, шиї та кінцівках, які викликані затисненням нервів, болі в ногах, в пахвині при м'язевих травмах та пошкодженні кісток таза та багато інших захворювань хребта.

Варто зазначити, що хребет є основою організму, і його стан безпосередньо впливає на роботу внутрішніх органів. Наприклад, порушення у шийному відділі можуть викликати головні болі, запаморочення, проблеми зі зором та щитовидною залозою. Ураження грудного відділу може призвести до утрудненого дихання, проблем з бронхами та болями в ділянці серця. А проблеми в поперековому відділі можуть вплинути на роботу ніг, травлення, нирок, сечостатевої системи та сексуальної функції.

Застосування методики DRX™ дозволяє ефективно впливати на ці проблеми, забезпечуючи пацієнтам можливість повернутися до активного та здорового способу життя без необхідності у хірургічних втручаннях. Цей інноваційний метод не має аналогів, і його успішно використовують у лікуванні та профілактиці різних захворювань хребта.

Таким чином, система DRX9500™ є перспективним рішенням для тих, хто стикається з проблемами хребта, надаючи можливість успішного безопераційного лікування та відновлення здоров'я пацієнтів різного віку і професій.