За допомогою системи DRX9500 ™, розробленою при співпраці з вчeними NАSА, пропонується принципово новий метод відновлення міжхребцевих дисків і безопераційне лікування міжхребцевих гриж попереково-крижового і шийного відділів хребта з декомпресією корінців і спинного мозку. Суть методики полягає в тому, що при локальному розтягненні двох звязаних хребців утворюється простір, до якого надходить рідина, що живить диск дифузно. Диск відновлює свої параметри. Під час сеансу створюється певний вакуум-ефект, що втягує міжхребцеву грижу всередину диска. Грижа припиняє тиснути на нервові корінці. Біль зникає.
Переваги
1. Метод DRXтм, не будучи альтернативою нейрохірургічним операціями , в переважній більшості випадків дозволяє уникнути хірургічних втручань при відсутності екстрених показань .
2. Чіткий локалізований вплив на уражений захворюванням хребетно - руховий сегмент дозволяє успішно усувати грижі міжхребцевих дисків різної величини (від 5 мм до 19 мм) контроль параметрів Системи відбувається 30 разів на секунду, що забезпечує найвищу точність лікувального впливу.
3. Метод надає можливість відновити диск після нейрохірургічної операції за умови його збереження і відсутності металоконструкцій на оперованому сегменті. Наявність металоконструкцій на сусідніх сегментах не являється протипоказанням.
4. У процесі експлуатації систем DRX ™ не зафіксовано жодних ускладнень у пацієнтів.
5. Безпосередньо сама процедура безболісна .
6. Присутні позитивні побічні ефекти: підвищується потенція, настає вагітність після тривалого її відсутності, нормалізується робота шлунково-кишкового тракту , зникають головні болі, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується зір та ін .
7. Можливість роботи з усіма віковими групами пацієнтів.
8. Відновлювальна терапія проводиться паралельно з основним курсом процедур. Після повного курсу не потрібні постільний режим, прийом знеболюючих засобів, носіння корсета, тощо.
9. Відсутність слідів на шкірі.
10. Мінімальний ризик виникнення рецидиву за умови відсутності впливу зовнішніх травмуючих агентів.
11. Можливості методу дозволяють не тільки відновлювати міжхребцеві диски і усувати міжхребцеві грижі, а й здійснювати профілактику захворювань хребта. Метод широко використовується при реабілітації, рецидивах після хірургічного втручання, та в санаторно-курортній практиці.
12. Аналогів системи DRX не мають.
Методика лікування дисків хребта в профілактичних заходах застосовуються для відновлення здоров'я:
• спортсменів (особливо при видах спорту, пов'язаних з великим навантаженням та підняттям тяжких предметів);
• офісних працівників та представників інших професій, що змушені довгий час перебувати у незручній позиції;
• пенсіонерів та людей із зайвою вагою тіла, жінок після пологів.
Список проблем, з якими ефективно справляється апарат DRX :
• протрузії та грижі міжхребцевих дисків (в тому числі рецидивні періоди хвороби);
• остеохондроз і його ускладнення (наприклад, радикуліт), більшість суглобових захворювань (артрити і артрози);
• відновлення після травм і пошкоджень хребта;
• обмеження об’єму рухів у суглобах різної етіології;
• хронічний головний біль;
• болі в грудях, попереку, в шиї та кінцівках, що викликані затисненням нервів;
• болі в ногах, в пахвині при м'язевих травмах та пошкодженні кісток таза;
• болі між лопатками при різних видах деформацій суглобів (плечолопатковий периортроз, торакалгія) і багато інших захворювань .
Хребет - це основа основ нашого організму. Від цього стрижня відходять численні нервові сплетіння, що з'єднують спинний мозок зі всіма внутрішніми органами.
З вини хворого хребта неминуче страждають внутрішні органи. Порушення у шийному відділі супроводжуються головним болем, запамороченням, шумом у вухах, а деколи погіршенням зору та функції щитовидної залози.
При ураженні грудного відділу хребта спостерігаються утруднення дихання, проблеми з бронхами та болі в ділянці серця.
Якщо з'являються болі в поперековому відділі, то можуть виникнути проблеми з ногами, порушення роботи органів травлення, нирок, сечостатевої системи та зниження потенції.