Біль у коліні — поширена скарга, яка може виникнути у людей будь-якого віку. Біль у коліні може бути результатом травми, такої як розрив зв'язки або травма хряща, остеоартрозу/остеоартриту, запальних захворювань суглобів. Інші захворювання (наприклад, інфекції) також можуть призводити до болю у коліні.

Часто незначний біль добре реагує на зменшення фізичного навантаження на суглоб. Фізіотерапевтичні методи та застосування колінних ортезів також можуть полегшити біль у коліні. Проте, в більшості випадків необхідно звернутися до ревматолога, а в деяких випадках, необхідне хірургічне лікування.

Симптоми болю у коліні

Інтенсивність болю у коліні залежить від ступеня пошкодження суглоба внаслідок дегенеративного або запального процесу.

Ознаки та симптоми, які можуть супроводжувати біль у коліні:

  • Набряк і скутість.
  • Почервоніння суглоба і підвищення температури шкіри над ним.
  • Слабкість або нестабільність суглоба, ослаблення м'язів, що оточують суглоб.
  • Хрускіт при русі.
  • Нездатність повністю випрямити коліно.

Коли необхідна консультація ревматолога

Виражений біль у коліні, набряк, неможливість повністю розігнути або зігнути коліно, значна деформація кінцівки, наявність супутньої лихоманки — привід для звернення до ревматолога.

Клініка "Аксіома" кваліфіковані спецалісти які використовують новітні технології лікування болей у суглобах різних видів.

Біль у коліні — поширена скарга, яка може виникнути у людей будь-якого віку. Вона може бути результатом травми хряща або розриву зв'язки, остеоартрозу/остеоартриту, запальних захворювань суглобів. Інші захворювання (наприклад, інфекції) також можуть призводити до болю у коліні.
Виражений біль у коліні, набряк, неможливість повністю розігнути або зігнути коліно, значна деформація кінцівки, наявність супутньої лихоманки — важливий привід для звернення до лікаря ортопеда. 
Для лікування болю в колінному суглобі в медичному центрі "Аксіома" ми використовуємо:
кінезіотерапію;
масссаж нижніх кінцівок;
ударно-хвильову терапію;
кінезіотейпування;
електроміостимуляцію м'язів;
ультразвук;
електрофорез;
внутрішньосуглобове введення лікарських засобів;
введення гіалуронової кислоти.